DEKORAČNÉ VANKÚŠE

Dekoračné vankúše 40×40 cm od slovenskej značky BEPATCHED.

Aká je Vaša predstava útulného domova? Pre nás je to miesto s tou pravou atmosférou, kde sa človek cíti dobre. Je jedno či ide o interiér alebo exteriér. Človek chce mať pri pohľade naň príjemný pocit. K tomuto výsledku nám najčastejšie pomáhajú rôzne bytové doplnky a dekorácie. V rámci nich vyrába značka BEPATCHED okrem iného aj dekoračné vankúše 40×40 cm.

Charakterizujeme ich ako farebné vankúše plné vzorov a hravosti. Dekoračné obliečky BEPATCHED majú rovnaký vzor na prednej a zadnej strane. Majú obojstranný motív a Vy ich tak môžete plnohodnotne využívať.
Predávame ich ako samostatné dizajnové obliečky na vankúš 40×40 cm alebo ako dizajnové vankúše s výplňou.

Dekoračné obliečky na vankúš s rozmerom 40 x 40 cm sú ideálnou voľbou ako vankúše do obývačky, spálne, detskej izby či pracovne. Jednoducho na doplnenie všetkých miest, kde budete mať záujem tráviť svoj čas. Výnimku netvoria ani komerčné priestory ako kaviarne, reštaurácie a chill out zóny v kanceláriách. Tieto farebné doplnky ich skvele oživia a ozdobia.
Kvalitný dizajn a vkus by predsa nemal mať obmedzenia.

Dekoratívne vankúše BEPATCHED vyrábame a šijeme doma na Slovensku. Ako naše ostatné produkty sa tak radia k lokálnym handmade produktom. Vďaka ich limitovanej výrobe sa snažíme zaistiť jedinečnosť všetkým priestorom, do ktorých si naše moderné vankúše umiestnite.