OBRAZY

Obrazy BEPATCHED ako ďalší kreatívny produkt našej značky.

Obraz je klasické umelecké dielo od nepamäti. Je to často prvá voľba interiérových doplnkov, po ktorých ľudia siahnu. Vedia totiž navodiť atmosféru, zachytiť emóciu, privolať spomienku, no najmä dekorovať.
O to všetko sa snažia aj ručne maľované obrazy BEPATCHED. Po umiestnení na stenu alebo poličku sa stanú príjemným prvkom, umocňujúcim vizuálny zážitok z miestnosti.
Naše moderné obrazy vyniknú v domovoch, ktoré majú holé a prázdne steny. Takých, ktorým treba vyplniť prázdny priestor. Ak ľudia nevedia ako na to, obľúbené bytové doplnky sú pre nich práve obrazy. Dekorácie na stenu, ktoré nikdy nesklamú.

Vaše steny a miestnosti už ďalej nebudú nudné. Vďaka obrazom BEPATCHED ich oživíte, a napriek tomu, že nie sú veľké, miestnosť krásne ozdobia. Môžete si ich zavesiť do chodby, spálne, obývačky alebo pracovne. Niekto si ich rád dá na i na chalupu.

Pri maľbe používame akrylové farby, ktoré sú krásne sýte a trvácne. Môžete si vybrať z rôznych motívov a kombinácií, no vo väčšine prípadov ide o abstraktné obrazy na stenu. Každý zhotovený obraz je neopakujúcim sa unikátom.
Väčšina obrazov na stenu je súčasťou kolekcií bytových doplnkov BEPATCHED. Vy ich tak viete krásne ladiť a kombinovať. Spolu vytvárajú nádherný a harmonický celok.
Veríme, že farebné obrazy z našej širokej ponuky Vám prinesú radosť a umelecký zážitok z bývania.