PÁNSKE MOTÝLIKY

Pánske motýliky BEPATCHED zaraďujeme do doplnkovej tvorby našej lokálnej značky.

Pánsky motýlik sa tradične spája s pojmami ako svadba, oslava, večierok, teda so spoločenskými akciami.
V poslednej dobe sa stali obľúbeným módnym doplnkom pre pánov, ktorí nimi nahradili klasickú kravatu.
Móda je oblasť, v ktorej sa netreba báť experimentovať. Kombinuje vzory, farby a štýly prostredníctvom rôznych kúskov odevu. Pánske motýliky v tomto smere nemusia byť výnimkou. Pre niekoho extravagantné, pre nás originálne pánske doplnky, ktoré bez pochýb zaujmú.

Spoločenské motýliky z autorskej látky sú elegantné a odvážne zároveň. Hýria vzormi a farbami a vyčaria úsmev na tvári svojmu majiteľovi aj ostatným prítomným. Tieto farebné motýliky sa dajú krásne doladiť so spoločenskými šatami a doplnkami partnerky. A dokonca nič nebráni ani samotným ženám nosiť ho. Pánsky štýl na ženách je totiž tiež dlhodobo v kurze. Stačí zvoliť jednoduchú košeľu a vkusný outfit je na svete.
Originálne motýliky BEPATCHED sú proste synonymom štýlových doplnkov. Sú pre všetkých, ktorí sa neboja vytŕčať z radu a zažiariť.
Poslúžia aj ako skvelý darček pre muža, syna, otca, kamaráta. Určite sa nájde príležitosť, kde si ho jedného dňa zapnú. Tí najodvážnejší ho dokonca hravo použijú aj ako svadobný motýlik.

Handmade pánske motýliky BEPATCHED vyrábame, ako inak, svojpomocne doma na Slovensku. Ide o neprehliadnuteľné moderné doplnky z našich látok, vyrobené v počte 1 kus.