KERAMICKÉ KVETINÁČE

Ručne maľované keramické kvetináče a obaly na kvetináče od slovenskej značky BEPATCHED. Dizajnová autorská keramika pre svieži vzhľad rastlín a kvetov.

Kvetináč, nazývaný aj črepník je pre rastlinu akýmsi domovom. Tak ako si dekorujeme svoje bývanie my, chceli sme vykúzliť pekný domov aj našim rastlinám, a vytvoriť tak moderné bývanie 2 v 1.
Moderné kvetináče BEPATCHED slúžia buď na priame sadenie alebo ako okrasné obaly na kvetináč. V oboch prípadoch sa pestovanie rastlín stáva zábavou a umením. Ak ich využijete ako keramické obaly na kvetináče, ľahko si ich môžete striedať podľa nálady a predstáv.

Na trhu je mnoho druhov kvetináčov, čo sa materiálu i farby týka. BEPATCHED si zvolil keramické kvetináče z terakoty. Tieto prírodné terakotové kvetináče následne ručne maľujeme našimi autorskými motívmi do finálnej podoby.
Každý dekoračný kvetináč maľujeme v počte 1 kus. Ručne maľované keramické kvetináče BEPATCHED sú súčasťou kolekcií, ktoré majú rovnaké farby a príbuzné vzory. Tieto interiérové kvetináče si tak môžete kombinovať navzájom alebo s ďalšími modernými bytovými doplnkami BEPATCHED.
Izbové rastliny v našich dekoračných obaloch na kvetináč tak pekne zapadnú do Vášho dizajnového bývania.

V prípade potreby môžete ručne maľovaný kvetináč čistiť navlhčenou textíliou alebo opláchnutím pod tečúcou vodou. Neumývajte ho v umývačke riadu. Pri čistení akejkoľvek časti okrasného kvetináča nepoužívajte drsné a ostré predmety. Mohli by spôsobiť mechanické narušenie jeho povrchovej úpravy.

BEPATCHED ponúka aj maľovanie kvetináčov na zákazku do konkrétnych interiérov. Stačí nám napísať svoje predstavy a požiadavky, vybrať si rozmer a farby a my vytvoríme originálny dizajnový kvetináč len pre Vás.