O značke BEPATCHED

VZNIK

Slovenská značka BEPATCHED vznikla v roku 2016 so zámerom prepojiť dizajn a praktickosť do podoby doplnkov a dekorácií s autorskými motívmi.
V roku 2021 prešla malým redizajnom, ktorý okrem zmeny základného loga priniesol aj novú členku tímu, a tak dnes za značkou a jej produktmi stoja dve kreatívne baby z východného Slovenska.

O ZNAČKE - CHARAKTERISTIKA

BEPATCHED je hravý, farebný, živý a vzorovaný. Milujeme vzory a baví nás ich kombinovať – medzi sebou, v interiéri, v exteriéri, na človeku.
Snažíme sa aby naše výrobky mali okrem umeleckého charakteru aj pridanú hodnotu, a preto si volíme produkty s dizajnovou i praktickou využiteľnosťou zároveň. 

MOTTO

FILL YOUR EMPTY SPACE – to je heslo, ktorým sa riadime. V našom preklade ho chápeme ako „vyplňte svoj prázdny priestor“ tam, kde si to žiada. Vneste do neho umenie, vzory, farby a radosť.
Budeme veľmi rady, ak to budú práve naše doplnky, ktoré vám s tým pomôžu.

PRE KOHO JE BEPATCHED

Značka BEPATCHED je určená pre širokú škálu ľudí: pre tých, ktorí majú záujem obohatiť svoj životný priestor o zaujímavé a vzhľadovo netradičné kúsky; pre milovníkov úžitkového umenia; a rovnako pre všetkých, ktorí obľubujú pocit vlastniť niečo jedinečné.
Jedinečnosť pri tvorbe zabezpečujeme kolekciami, ktorých jednotlivé produkty sú neopakujúcimi sa unikátmi, prípadne ich vyrábame len v malých množstvách.
Ak patríte k tým, ktorých nebavia všedné interiéry a nebojíte sa zaujať, myslíme si, že si budeme rozumieť.

PRODUKTY BEPATCHED

V súčasnosti tvoria produktovú základňu značky bytové doplnky a dekorácie, ktoré obsahujú vankúše, ručne maľované keramické kvetináče, drevené svietniky a ručne maľované obrazy obrazy.
Doplnkovú tvorbu s autorskými motívmi tvoria záložky do knihy, brošne, pánske motýliky či napichovacie náušnice
Všetky naše výrobky vyrábame my dve u nás na Slovensku.

ZÁKAZKOVÁ VÝROBA

BEPATCHED ponúka aj výrobu na zákazku. Viac o nej spolu s kontaktom na konzultáciu nájdete na stránke ZÁKAZKOVÁ VÝROBA.

PREČO SI VYBRAŤ BEPATCHED

NÁPAD
PREVEDENIE
NEVŠEDNOSŤ
ATMOSFÉRA
VYROBENÉ NA SLOVENSKU