HÁČKOVANÉ HRAČKY PRE DETI

Háčkované hračky pre deti potešia každé hravé dieťa. Háčkujeme ich z kvalitných priadzí, príjemných k detskej pokožke. Handmade hračky v našej ponuke vyrábame ručne, precízne a s láskou. Tvorí ich umelkyňa s menom piccola, u nás, na Slovensku.

Háčkované zvieratká rôznych druhov obliekame do veselých farieb a kostýmov. Potešia tak najmenších chlapcov aj dievčatá, ktorí vnímajú svet práve cez farby, tvary a zvuky. Detské hračky v ponuke sa nemusíte báť kúpiť ani najmenším bábätkám. Bezpečnostné oči hračiek, ktoré sú v nich vsadené sa postarajú o hladký priebeh hry.

Väčšina hračiek má podobu malých milých spoločníkov, ktorí krásne padnú do detskej dlane. V ponuke detských hračiek máme však aj mojkáčikov, ktorí robia spoločnosť našim deťom. Sú ich najlepšími kamarátmi ako cez deň, tak aj v noci ako hračky na spanie.

Hľadáte darček ku krstinám, na narodeniny, meniny? Alebo chcete len tak potešiť tých najmenších okolo vás? Háčkované hračky pre deti sú určite skvelou voľbou. Sú malé, ľahké, mäkké a príjemné na dotyk.

Možno sa vám detské hračky v našej ponuke páčia, no želali by ste si ich v inej farbe alebo viac. Ponúkame vám aj háčkovanie na zákazku. Vaše originálne a personalizované hračky tak už nikde inde nenájdete.

Doprajte vašim deťom bezpečnú a zábavnú hru, ktorá im vyčaruje úsmev na tvári. Lokálne háčkované hračky pre deti a nakoniec aj pre nás.