NAPICHOVACIE NÁUŠNICE

Doplnková tvorba slovenskej značky BEPATCHED.
Dámske napichovacie náušnice BEPATCHED vznikajú z autorských látok a sú pre každú ženu či slečnu, ktorá chce byť výrazná, chic a fresh.
Okrúhle náušnice či buttonky, ako sa im vraví, vyrábame z vlastných látok s autorskými motívmi.
Tieto farebné náušnice si môžete vziať na oslavy, svadby, večierky alebo len tak do mesta. Stačí si len vybrať tie správne. Častokrát to nie je ľahká úloha, pretože výrazné doplnky vedia aj poriadne zavariť. Úlohou náušníc je dotvárať celkový vzhľad. Podčiarknuť tvár, vyzdvihnúť jej črty a celkový outfit.
Naše napichovačky majú priemer 2,3 cm. V spojení s ich farbou a vzorom to z nich robí nápaditý šperk. Sú pre odvážnejšie ženy, ktoré sú sebavedomé a neboja sa pozornosti. Ak ich správne skombinujú, určite neuniknú žiadnemu pohľadu.
Ich nosenie si už nevyžaduje veľa inej výraznosti v outfite. Naše látkové náušnice túto úlohu dokonale splnia. Sú nadčasové, hravé a veselé.

Či už vyberáte náušnice ako darček pre ženu alebo robíte radosť sami sebe, nebojte sa malého experimentu. Určite si nájdu svojho fanúšika.

Zapínanie náušníc je z chirurgickej ocele. Mysleli sme na to aby boli vhodné aj pre alergikov a osoby, ktoré neznášajú iné kovy na koži.

Neprehliadnuteľné módne doplnky vyrábame v počte 1 pár.