NOVÝ ROK, NOVÁ DOMÁCNOSŤ

Novy rok, nova domacnost - BEPATCHED

Pre každého z nás je nový rok príležitosťou pre čosi iné. Niekto si dá novoročný záväzok týkajúci sa zdravého životného štýlu, niekto chce utužiť vzťahy s priateľmi a rodinou, a potom sú tu nadšenci interiérového dizajnu, pekného bývania a najnovších trendov v zariaďovaní. Ako značka, venujúca sa primárne tvorbe bytových doplnkov, si v našom článku posvietime na tretiu skupinu.

Existuje veľa fráz o tom, čo pre koho znamená domov. Malo by však platiť, že je to miesto, kde sa cítime príjemne, útulne a kde sa radi vraciame. Je skvelé ak sa nám páči naša domácnosť a je normálne ak ju chceme z času na čas zmeniť. Niekedy je to nutné, no niekedy sa len chceme zbaviť dlhodobého stereotypu či byť „in“ a kúpiť si najnovšie trendy.
Časovo a finančne najnáročnejšou cestou je kompletná rekonštrukcia našich domovov. Druhou, jednoduchšou možnosťou, je urobiť menšie zmeny ako napríklad premaľovať steny. Ak je to však možné a postačujúce, odporúčame niečo, čo síce pôsobí ľahko, no častokrát to ľahké nie je – výber vhodných interiérových doplnkov a dekorácií. Práve tie totiž dokážu dokonalo dotvoriť priestor a dodať mu chýbajúce čaro.

BEPATCHED má pre vás hneď niekoľko tipov, z čoho si vybrať.

Kvetináč, nazývaný aj črepník je pre rastlinu sám o sebe akýmsi domovom. Tak ako si dekorujeme svoje bývanie my, chceme vykúzliť pekný domov aj našim rastlinám, a vytvárať tak moderné bývanie 2 v 1. Na trhu je mnoho druhov kvetináčov, čo sa materiálu i farieb týka. V BEPATCHED si volíme keramické kvetináče z terakoty. Tieto prírodné terakotové kvetináče následne ručne maľujeme našimi autorskými motívmi do finálnej podoby. Každý dekoračný kvetináč vyrábame v počte 1 kus.

Ručne maľované keramické kvetináče BEPATCHED sú súčasťou kolekcií, ktoré majú rovnaké farby a príbuzné vzory. Tieto interiérové kvetináče sa tak dajú kombinovať navzájom alebo s ďalšími doplnkami do interiéru BEPATCHED. Izbové rastliny v našich dekoračných obaloch na kvetináč tak pekne zapadnú do Vášho dizajnového bývania.
Moderné kvetináče BEPATCHED slúžia buď na priame sadenie alebo ako okrasné obaly na kvetináče. V oboch prípadoch sa pestovanie rastlín stáva zábavou a umením. Ak ich využijete ako keramické obaly na kvetináče, ľahko si ich môžete striedať podľa nálady a predstáv.

V BEPATCHED ponúkame aj maľovanie kvetináčov na zákazku do konkrétnych interiérov. Stačí, keď nám napíšete svoje predstavy a požiadavky, vyberiete si rozmer a farby a my vytvoríme originálny dizajnový kvetináč len pre vás.

Kto by nemal rád vankúše. Sú mäkké, pohodlné, vieme si na nich oddýchnuť. Ich pridanou hodnotou navyše je, že dokážu okamžite zmeniť vzhľad pohovky a celej miestnosti.

Dekoračné vankúše BEPATCHED s rozmerom 40 x 40 cm sú farebné vankúše plné vzorov a hravosti. Je to ideálna voľba ak hľadáte vankúše do obývačky, spálne, detskej izby či pracovne. Jednoducho na doplnenie všetkých miest, kde budete mať záujem tráviť svoj čas. Tieto farebné doplnky ich perfektne oživia a ozdobia.
Vzor dekoračných obliečok BEPATCHED je na prednej a zadnej strane rovnaký. Majú tak obojstranný motív a vy ich môžete plnohodnotne využívať. Predávame ich buď ako samostatné dizajnové obliečky na vankúš alebo ako dizajnové vankúše s výplňou.

Naše vzorované dekoratívne vankúše vyrábame a šijeme doma na Slovensku. Vďaka ich limitovanej výrobe sa snažíme zaistiť jedinečnosť všetkým priestorom, do ktorých si naše moderné vankúše umiestnite.

Obraz je klasické umelecké dielo od nepamäti. Je to často prvá voľba interiérových doplnkov, po ktorých ľudia siahnu. Vedia totiž navodiť atmosféru, zachytiť emóciu, privolať spomienku, no najmä dekorovať. O to všetko sa snažia aj ručne maľované obrazy BEPATCHED. Po umiestnení na stenu alebo poličku sa stanú príjemným prvkom, umocňujúcim vizuálny zážitok z miestnosti.

Naše moderné obrazy vyniknú v domovoch, ktoré majú holé a prázdne steny, ktoré treba zaplniť. Ak ľudia nevedia ako na to, obľúbené bytové doplnky sú pre nich práve obrazy. Dekorácie na stenu, ktoré nikdy nesklamú. Pri maľbe používame sýte a trvácne akrylové farby. Môžete si vybrať z rôznych motívov a kombinácií, no vo väčšine prípadov ide o abstraktné obrazy na stenu. Každý zhotovený obraz je neopakujúcim sa unikátom.

Farebné obrazy BEPATCHED sa dajú krásne ladiť a kombinovať s ďalšími produktmi v našej ponuke. Spolu vytvárajú nádherný a harmonický celok a prinášajú umelecký zážitok z bývania.

Ak túžite po originálnych bytových doplnkoch, maľované svietniky z dreva by mohli byť tým správnym rozhodnutím. Niet nad čaro večera pri sviečke, keď v miestnosti horí oheň a vy môžete kľudne relaxovať. Položíte si drevený svietnik na stôl a užívate si sladké ničnerobenie či váš obľúbený film.

Ručne maľované svietniky BEPATCHED dokonalo prepájajú prírodu a umenie. Ak v nich práve nehorí sviečka, slúžia ako plnohodnotné dizajnové dekorácie. Tieto drevené svietniky sú tak skvelým príkladom úžitkového umenia. Patria ku kúskom, ktoré sa v interiéri nestratia a nezaniknú. Dodávajú mu hravosť a štýl.
Ide o prírodné drevené doplnky, ktoré podčiarkuje ručná maľba. Svietniky nemaľujeme celoplošne, len v decentnom dekoratívnom páse, vďaka čomu stále vynikne kresba dreva. V našej ponuke momentálne máme dubové svietniky.

Každý svietnik BEPATCHED vyrábame ako aj mnoho ďalších produktov značky v počte 1 kus.

Toto bola ukážka možností, pomocou ktorých vieme dosiahnuť malé, no účinné zmeny v interiéri. Veríme, že sme vás našimi tipmi dokázali inšpirovať a navnadiť na jednoduchý spôsob pretvorenia svojich domovov. Vyplňte prázdny priestor tam, kde si to žiada a nebojte sa do neho vniesť umenie, vzory, farby a radosť. Výsledkom bude vaša nová domácnosť. Držíme palce!

BEPATCHED